Mööblikangad

Kvaliteetne ja ilus mööblikangas!

Mööblikangas on kangas, mis sobib mööbli katmiseks. Mööblikangaid on väga erineva tekstuuriga ja struktuuriga, on tihedama koeliseid, kui ka vähem tihedamakoeliseid kangaid. Segakiust kangad on üldiselt vastupidavamad. Nende kangaste koostisest võib leida polüestrit, atsetaati ja polüakrüüli. Lisaks igasuguseid tehnoloogiliselt uuenduslikke materjale. Puhtast puuvilllasest, linasest ning villasest kangad ei pruugi olla kõige vastupidavamad. Küll aga on nad naturaalsed ja ihusõbralikud. Mööblikangaste tugevust näitab Martindale test. Selline märge peaks olema kindlasti iga kanga juures ka antud. See on number, mis näitab pöörete arvu, mis kulub kangakiu kulumiseks.

Kangad võib suures joones jagada kahte gruppi. On kangad, mis sobivad kodukasutusse ja on kangad, mis on sobivad üldkasutatavatesse ruumidesse. Kodukasutusse muidugi sobivad ka enamus ühiskondlikesse ruumidesse sobivad kangad. Tuleks tähele panna, et kodukasutusse piisab alates Martindale näidust 20-30 000 pööret ja ühiskondlikku ruumi, mitte alla 40 000 pöörde. Kui Martindale number jääb alla 20 000, siis tuleks arvestada, et mööbliese ei saaks tunda igapäevast kasutust.

textile5
textile22
textile

Võtke meiega ühendust!

Olete te mööbiltootja, sisekujundaja, restaureerija või soovite oma kodu värskendada. Meie juurest leiate abi ja nõuandied oma ideede teostamiseks. Oma pikaajalise kogemuse ja koostöövõrgustikuga püüab Pere Mööbel pakkuda klientidele parimaid lahendusi.

Teeme koostööd maailma juhtivate kangatootajtega valides oma kollektsiooni parima kvaliteediga vastupidavaid tooteid lähtudes moesuundadest ning keskkonna sõbralikkusest.

Siin on mõned meie populaarsetest kangastest.

-10% sooduskood: PERE (v.a. SLEEPWELL tooted)