Järelmaks

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis! Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku ehk maksta osamaksete kaupa. Antud makselahendus teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

ESTO järelmaksu tavatingimused on järgmised:

* Intress alates 0% kuni 14.90%

* Lepingutasu alates 0 eurost

* Periood kuni 4 aastat

ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1500-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14.90% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 34.74%, kuumakse suurus 146.37 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1756.68 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel ESTO 3 makset – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks ilma ühtegi lisatasu maksmata!

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks ESTO 3 ning digiallkirjasta mugavalt ID-kaardi, Mobiili-ID või SmartID lahendusega.

  • Tasudes enda ostukorvi maksumuse täies ulatuses kolme kuu jooksul, siis ei lisandu mitte ühtegi lisatasu.
  • Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks.
  • Minimaalne ostukorvi summa ESTO 3 kasutamiseks on 60 EUR.
  • ESTO 3 saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO 3 on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidiliste isikute poolt.

ESTO 3 tingimused

ESTO 3 kasutamine on oma olemuselt tarbijakrediidilepingu sõlmimine ESTO AS-iga. Sõlmitud tarbijakrediidilepingu pikkus on 12 kuud. Kui te olete tasunud kõiki järelmaksulepingust tulenevaid kohustusi (sh tasunud õigeaegselt ja täies ulatuses selle kohaselt tasumisele kuuluvaid igakuiseid osamakseid) ja seejuures tasute kolme kuu jooksul järelmaksulepingu sõlmimisest ühtekokku sellise summa, mis on võrdne ostukorvi maksumusega, ei pea te lisaks nimetatud summale lisaks midagi tasuma. Juhul, kui teil ei õnnestu makseid tasuda lähtuvalt järelmaksulepingus sätestatud ESTO 3 graafikule, siis pikeneb teie esialgne kolme kuu pikkune ESTO 3 graafik 12 kuu pikkuseks ning lisanduvad lisatasud.

ESTO 3 kasutamine on finantsotsus ning sellega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajaduse hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 2049-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 31.12%, kuumakse suurus 197.14 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 2365.68 eurot.

Peremoobel.ee kodulehel kajastatud ESTO 3 tingimused on indikatiivsed ning personaalsed tingimused on kättesaadavad personaalsest järelmaksulepingust, millega on võimalik tutvuda enne selle allkirjastamist.

ESTO 3 teenusepakkujaks on ESTO AS.

-20

%

ÄRA MAGA MAHA!

SOODUSTUS

STROMA MADRATSID

VAATA PAKKUMISI

SOODUSTUS KEHTIB KUNI 19.04.2020