Privaatsus

Isikuandmed on informatsioon mis võimaldab meil tuvastada Teie isikut. Näiteks: Teie nimi, Teie elektroonilise posti aadress või kodune aadress. Pere Mööbel OÜ ei kasuta Teie andmeid tellimuse väliselt ja ilma Teie nõusolekuta.

Pere Mööbel OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Pere Mööbel OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Pere Mööbel OÜ kasutab Teie andmeid ainult tehnilistel vajadustel. Kasutame Teie andmeid informatsiooni edastamiseks millega võimaldame Teile ligipääsu tellimuskohase info kohta. Me ei edasta teie andmeid ühelegi kolmandale osapoolele, välja arvatud juhul, kui see on vajalik meie teenuste  osutamiseks või kui seadus selleks kohustab. Kõik Pere Mööbel OÜ töötajad on nõustunud ning kohustatud kinni hoidma konfidensiaalsusnõuetes.

Te omate täieliku kontrolli oma andmete üle mille olete edastanud Pere Mööbel OÜ-le. Juhul kui te ei soovi oma isikuandmeid edastada Pere Mööbel OÜ veebipoele, tuleb ära märkida, et on võimalus, et me ei saa Teile võimaldada ligipääsu kõigile lehekülje funktsioonidele. Kui soovite keelduda uudiskirjadest oma meiliaadressile teavitage meid sellest meili teel.

Külastades veebilehte peremoobel.ee salvestab lehekülg automaatselt järgnevad andmed: brauseri identifikaator, lehekülje külastatavuse tihedus, keskmine veedetud aeg leheküljel, vaadatud tooted. Antud informatsiooni kasutame lehekülje sisu ja funktsionaalusese täiendamiseks. Teie andmeid ei edastata kolmandatele isikutele.

Küpsised (cookies) on väikesemahulised failid mis salvestatavad ajutiselt ennast Teie arvuti kõvakettale. See aitab meie leheküljel ära tunda Teie arvuti kui Te külastate järgmine kord meie lehekülge. Pere Mööbel OÜ kasutab küpsiseid informatsiooni haldamiseks.

Mis on küpsised ja kuidas nad toimivad?

  • Küpsised on väikesemahulised failid, mille külastatud veebilehed saadavad külastaja lõppseadmesse (näiteks arvuti, mobiiltelefon). Küpsised salvestatakse veebibrauseri failikataloogi (näiteks Internet Explorer, Firefox), veebilehe külastaja lõppseadme kõvakettale. Kui külastaja sama veebilehte uuesti külastab, siis külastaja veebibrauser loeb küpsist ja annab info tagasi veebilehele või elemendile, mis algselt küpsise paigaldas. Küpsised ei ohusta veebilehe külastaja arvutit mingil moel.

Milliseid küpsiseid peremoobel.ee kasutab?

Veebilehe funktsionaalsuse ja kasutamise parandamiseks kasutatakse veebilehtedel järgmiseid küpsiste liike:

  • Seansiküpsised: Tegemist on siirdeküpsistega, mis säilitatakse kuni veebilehe külastaja hoiab veebibrauserit avatuna peale veebilehele sisenemist. Seansi küpsised tuletavad veebilehele meelde, et külastaja on teinud eelmisel lehel valiku, et soovib info korduvat sisestamist vältida.
  • Alalised ja kestvad küpsised: Peale peremoobel.ee veebilehe külastust salvestatakse küpsised juhusliku arvude kombinatsioonina külastaja lõppseadmesse. Need tuvastavad veebilehe külastaja unikaalse kasutajana ja peale naasmist veebilehele, aitavad meelde tuletada külastajat puudutavat infot ja mis tegevusi külastaja varasemalt teostas. Küpsise hoiustusaeg külastaja seadmes oleneb küpsise liigist.
  • Jälitusküpsised: peremoobel.ee kasutab neid küpsiseid veebilehe statistika vaatamiseks.
  • Kolmandate isikute küpsised: peremoobel.ee kasutab kolmandate isikute küpsiseid, näiteks Google`i küpsised, et teenindada reklaame ja optimeerida turunduskommunikatsiooni. Kolmandate isikute reklaamid kasutavad küpsiseid, mis salvestatakse lõppseadmesse, et hinnata reklaamide tõhusust ja individualiseerida reklaamide sisu, mida veebilehe külastajale kuvatakse. Kolmandatest isikutest reklaamijate kogutud info võib sisaldada näiteks geograafilise asukoha andmeid (IP-aadressi põhjal).

Kuidas küpsise salvestamist vähendada või küpsiseid lõppseadmest eemaldada?

  • peremoobel.ee kasutatavad küpsised ei sisalda veebilehe külastaja isikuandmeid ja neid ei saa kasutada veebilehe külastaja isiku tuvastamiseks. Kuid kui veebilehe külastaja soovib piirata (keelata) küpsiste salvestamise lõppseadmesse või kustutada salvestatud küpsised, siis seda saab teha veebibrauseri sätete all.

Pere Mööbel OÜ kindlustab Teie andmete turvalisuse. Teie andmed on hoolikalt kaitstud ennetamaks nende kadumise, hävimise ja muutmise. Samuti hoiame ära ka ligipääsu kolmandatele isikutele.

Kõik muudatused meie privaatsustingimustes kajastatakse meie veebis ja teistes vastavates asukohtades.

Küsimuste tekkimise korral olete alati teretulnud meiega ühendust võtma.

-7% sooduskood: PERE