Sleepwell / Hilding

Sleepwelli kvaliteedi usaldusväärsuse tagab Hilding Andersi enam kui 80-aastane kogemus voodite ja madratsite valmistamisel. Sleepwell töötab iga päev selle nimel, et pakkuda inimestele veel kosutavamat und, tehes selleks koostööd mitmete oma ala tippspetsialistidega alates materjaliteadlastest kuni uneekspertideni.

Kõik Sleepwelli toodetes kasutatavad materjalid on toodetud rahvusvaheliselt tunnustatud ettevõtete poolt ja vastavad kõige kõrgematele kvaliteedistandarditele. Sleepwelli madratsides kasutatavate vedrute kvaliteet on tagatud DIN EN ISO 9001 sertifikaadiga. Paljudel kattemadratsitel on Eesti Allergialiidu tunnusmärk.

Sleepwelli sarjad

Sleepwell pakub laia valikut erinevas hinnaklassis voodeid ja madratseid erinevale maitsele. Toodete paremaks eristamiseks on Sleepwellil neli erinevat tootesarja – BLUE, RED, BLACK ja TOP.

Hilding - luksuslik uni vedrudeta madratsil.

Inimesele, kes eelistab vedrudeta madratsit. Tipptasemel madratsid on vastupidavad, õhku läbilaskvad ja mugavad. Madratsid on 7-tsoonilised, kahepoolselt kasutatavad ning eemaldavate ja pestavate kattematerjalidega. Vedrudeta beebimadratsitel on allergiavastane töötlus.

-7% sooduskood: PERE